МАКЕДОНИЈА

СВЕТ

ШОУ БИЗ

СТАВ

Мора да признаеме дека Ахмети му испрати на Груевски невозможно прифатливо барање

Со денешната изјава на претставниците на Албанскиот етнички блок дека тие не ни барале ВООПШТО ...

Read More »

Три идеи за Зекири

Мухи, Си направил животноопасна грешка кога си се јавил или си отишол да резервираш маса. ...

Read More »

Мијалков мора да заврши во затвор, и тоа на многу долго време

Многумина од актуелната власт треба да завршат во затвор, меѓутоа Мијалков мора да заврши во ...

Read More »

Змејковски до Груевски: Ја прели чашата! Зошто ја избра Комерцијална Банка? Знаеш ли колку вмровци настрадаа од директорот на истата?

Владимир Змејковски упати отворено писмо до Груевски. Еве што му порача еден од основачите на ...

Read More »

ТЕХНОЛОГИЈА

КУЛТУРА

СПОРТ

Uncategorized

Мора да признаеме дека Ахмети му испрати на Груевски невозможно прифатливо барање

Со денешната изјава на претставниците на Албанскиот етнички блок дека тие не ни барале ВООПШТО ...

Read More »

Арбен Таравари: Алијанса е подготвена да ги даде потписите на Заев

Претставниците на ДРДПА во име на Сојузот за Албанците, најдоцна до утре ќе се сретнат ...

Read More »

ДУИ: НЕМА ПРЕЧКА ЗА ДОГОВОР СО СДСМ, ДЕНОВИВЕ НОВА ВЛАДА

Нема никаква пречка наскоро да се постигне договор и да се формира влада, брифираат високи ...

Read More »
Close
WpCoderX