НЕ ПРОПУШТАЈ

МАКЕДОНИЈА

ЗАЕВ НАЈАВУВА НОВИ БОМБИ?

Опозицискито лидер Зоран Заев денеска на новинарско прашање одговори дека доколку Специјалното јавно обвинителство се укине и  материјалите се вратат, ...

Read More »

24.413 со пасоши но без живеалиште

Додека ДИК ги презентира податоците од теренската и административната проверка, од неофицијални избори во МВР Либертас дознава дека од доставените 71.793 ...

Read More »
Close
WpCoderX