ШОУ БИЗ

Сепак ќе се омажи со него: Еве како ќе изгледа Дилара на свадбата со Харун! (ФОТО)

Неодамна ви откривме дека таа ќе остане бремена и ќе му роди машко дете, но ќе се случи и венчавка. На една од многуте фан страници на серијата на Фејсбук, објавена е нова фотографија од тоа како ќе изгледаат Дилара и Харун како младенци. Извор: Вистина.мк Share PostTwitterFacebookGoogle +1Email

Read More »

РОК-КАЛУГЕРКИ ГО РАСТУРИЈА ИНТЕРНЕТОТ

Калуѓерки направија рок-група и продаваат илјади билети. 12-те жени од Перу се јавуваат под името “Сестра Моника и Божјите слуги”. Досега една од песните на групата е гледана на интернет над 600 000 пати. Таа е за момче кое се губи во трговскиот центар и ја открива љубовта кон Бога.     Share PostTwitterFacebookGoogle +1Email

Read More »

МЕЛ ГИБСОН ВО БУГАРСКИ ФИЛМ

Мел Гибсон ќе учествува во два филма, поврзани со бугарската историја – за цар Калојан и за кнез Борис I. Гласините за тоа делумно ги потврди актерот Христо Живков. Во интервју за “24 часа” тој рече дека знае за вестите од личен разговор со продуцентката на проектот. “Бидејќи не знаев за овие работи од него самиот, нејзиното реков дека е ...

Read More »

Ким Кардашијан се врати на стариот живот!

По грабежот кој ѝ се случи во Париз пред три месеци, Ким сосема се повлече од јавноста и од социјалните мрежи, и изјави дека овој немил настан бил пресуден да сфати дека треба малку да се смири и да го промени начинот на гледање на работите, како и да престане да се фали со луксузниот живот. Судејќи по нејзините нови ...

Read More »

Загрејте се со фотките на оваа секси девојка од Мајами

Таа работи како модел, а главно е фокусирана на рекламирање на долна облека и костими за капење, па не е и ни чудно што ужива во огромна популарност на Инстаграм. Својот сексапил го покажа и красејќи ги страниците на најпознатото списание за мажи “Playboy”, а на својот профил на Инстаграм, каде ја следат 1,4 милиони луѓе, исто така секојдневно објавува ...

Read More »
Close
WpCoderX