НЕ ПРОПУШТАЈ

ФОТО: Инцидент на протестот – Автомобил влета во демонстрантите кои се движат кон Владата

Автомобил влета во демонстрнатите кои се движеше кон Владата пренесе а1он.мк.

timthumb (26)

 


Close
WpCoderX