НЕ ПРОПУШТАЈ

Шилегов: Не запираме до победа на криминалната власт!

Видео од обраќањето на Петре Шилегов, потпарол на СДСМ, на денешниот протест во Прилеп за враќање на правдата, слободата и демократијата во Македонија.

 

 


Close
WpCoderX