НЕ ПРОПУШТАЈ

(ВИДЕО) ЖЕСТОКА ДИСКУСИЈА ТАЛАТ ЏАФЕРИ И ПЕТРЕ ШИЛЕГОВ ВО ТОП ТЕМА

Потпаролот на СДСМ Петре Шилегов и пратеникот на ДУИ Талат Џафери гости во емисијата Топ Тема на Телма телевизија

 


Close
WpCoderX