НЕ ПРОПУШТАЈ

Шилегов вечерва на ТВ Нова очекува јунак од ДПМНЕ

Петре Шилегов

Вечера на ТВ Нова во 20.30. Дебата.

Се’ уште не знам со кого. Се очекува јунак од ДПМНЕ-то.

Таму ќе сум.

П.С. Досега се откажаа Димовски, Милошоски и Ѓорчев


КИРЕ НАУМОВ ОДГОВОРИ: ДПМНЕ ПРОДОЛЖУВА ДА ГО МАНИПУЛИРА НАРОДОТ
Неделковски сеуште го провоцира плашливкото Жерновски: Терасата уште си стои!
ФИЈАТ ЦАНОСКИ ДО ГРУЕВСКИ: Народот ќе те казни за сѐ што ѝ направи на Македонија!
Започната процедура за Законот за СЈО
СНИМКИ ОД ПОПЛАВЕНО СКОПЈЕ: Цели реки течат по улиците во главниот град – погледнете ја галеријата с...
Фрчко: Два пати не дозволив на Мијалков да му се напише пријава за тепачки од почит кон татко му
Close
WpCoderX