НЕ ПРОПУШТАЈ

Ивор Мицковски до провокаторите од СДСМ: ВМРО не ме замолчи 10 години, нема да ме замолчите ни вие! Вирусот на ВМРО ширете си го меѓу вас

Еден добронамерен совет до сите партиски провокатори и нивните нарачатели. Ако мислите дека ќе ме замолчите, опасно сте се зезнале. ВМРО не ме замолчил 10 години, шансите вам да ви успее се речиси никакви. Ако не ги слушате критиките и ви пречат, тоа е ок, јас ќе си зборам, вие ќутете си. Но, ако мислите да ми се заканувате, да ме масирате и провоцирате, да ми се понашате ко вмровци, бидете свесни дека моите критики од заспана фаза, ќе прејдат во разбудена, па тек тогаш ќе видиме кој погрешно се проценил. Смирете си ги кучињата, провокаторите и клептоманите, вирусот на ВМРО ширете си го меѓу вас самите. Ако не толерирате никаква критика, макар и воздржана, тогаш ќе добиете тотална критика, каква што и впрочем заслужувате.

Ивор Мицковски фб статус


СДСМ ЈАВО ДА КАЖЕ ДАЛИ КЕ ОДАТ НА ИЗБОРИ НА 5-ТИ ЈУНИ
Мачката на Ванхауте се појави повторно: Молчете! Разговараме, но не им кажувајте на граѓаните, што п...
Пендаровски: Влегуваме во последната фаза од демонтажа на диктатурата
КАТИЦА ЈАНЕВА: КЕ ОСТАНАМ ЦЕЛА НОЌ ТУКА СЕ ДОДЕКА ФИЗИЧКИ МОЖАМ ДА ИЗДРЖАМ
Милошоски: СДСМ ќе треба да бира нов претседател на 12 декември, Шеќеринска ќе го сопне Заев исто ка...
ОГРОМНО НЕЗАДОВОЛСТВО КАЈ ГРАЃАНИТЕ ПО ОДЛУКАТА НА СЈО ДА ГО ПОМИЛУВА ЗАЕВ
Close
WpCoderX