НЕ ПРОПУШТАЈ
(ФОТО ГАЛЕРИЈА) БРАТОТ НА МАРТИН НЕШКОСКИ НА ЧЕЛО НА ПРОТЕСТИТЕ
Охридскиот хотел „Славија“, купен од Субрата Рој, стои 2 години празен
ВИКИЛИКС ОБЈАВИ МЕЈЛ ВО КОЈ ГРУЕВСКИ БАРАЛ СРЕДБА СО КЛИНТОН УШТЕ МИНАТАТА ГОДИНА
ВИДЕО: ЗАПОЧНА СОБИРОТ НА ДПМНЕ, ЕДНО ИМЕ ИМАМЕ СЕ ПЕЕ ПО СКОПСКИТЕ УЛИЦИ
2 ДЕЦА НА ВОЗРАСТ ОД 3 И 4 ГОДИНИ ПОЧИНАА ОД ГРИП, ТОДОРОВ И СОФИЈАНОВА ГЛУВИ
Професорката Најчевска потврди дека може да се состави Влада без разлика дали претседателот ке подне...
Close
WpCoderX