НЕ ПРОПУШТАЈ

ВО НАЈАВА 3-ТО ПРОДОЛЖЕНИЕ ОД СЕКСОТ И ГРАДОТ

Се појавија гласини дека почнува трето продолжение од “Сексот и градот “. Сара Џесика Паркер, Ким Катрал, Синтија Никсон и Кристин Дејвис го потврдија своето учество во филмот. Ова го тврди филмдки сајт, цитирајќи извор близок до актерките. Тој додава дека сценариото е одобрено и од четирите ѕвезди. Се вели уште дека Паркер првично не била согласна да се вклучи, бидејќи не и се допадна сценариото на третиот дел. Сепак прифатила и се тврди дека снимањето на филмот ќе започне во текот на ова лето Овие гласини се уште не се официјално потврдени ниту од филмското студио, ниту од самите актерки,


(ФОТО) Транспарент на денот! „Дојдете со нас! Сорос дава поголеми сендвичи!“
Македонија не е ВМРО-ДПМНЕ! Македонија не е деспотот Груевски и неговата неофашистичка криминална б...
Борбата на медиумите за подобро утре не смее да запре!!!
ДОДЕКА НАРОДОТ СЕ КОЛИ И ВОЈУВА ПОРАДИ НИВ, ПРАТЕНИЦИТЕ НА ВЛАСТА И ОПОЗИЦИЈАТА СИ РАЗМЕНУВААТ ПРЕГР...
ПО МОН И МАКЕДОНСКИ ШУМИ ЖДЕРАТ НА ГРБОТ НА ОБИЧНИОТ ГРАЃАНИН! ФАКТОР: ЗА СЛУЖБЕН РУЧЕК ТРОШАТ И ДО ...
СДСМ ГО СКРШИ РЕЖИМОТ ВО ТЕАРЦЕ СО 100 ГЛАСА РАЗЛИКА
Close
WpCoderX