НЕ ПРОПУШТАЈ

(ВИДЕО) Братот на уредничка на национална телевизија е напаѓачот кај Триумфална порта

Провокаторот кој синоќа нападна и удри девојка е брат на уредничка на една национална телевизија која ги брани политиките на власта. Тој без никаква најава излезе од зад портата и неколку пати ја удри девојката, а редарите го спасија од побеснетата толпа која се впушти во напад.
Напаѓачот го одведоа до ГТЦ за да го заштитат од напад, но и да го однесат и пријават во полициска станица.


Партизанска Саботажа бр. 201
Димитров: Имаме шанса да им оставиме пристојна држава на младите
Наумов: Банките поради сопствени проценки се повлекуваат од запишување на хартии од вредност
Спасов го залепи Героски: Признавам, зад мене стојат странски служби
ВАКА СЕ ПОЧИТУВА ЗАКОН! МВР ПРЕДВОДЕНА ОД СПАСОВСКИ МУ СТЕГНА ПРЕКРШОЧНА НА БОДИГАРДОТ НА ЗАЕВ
(ВИДЕО) Мери Јордановска: Дури сега ми е јасно зошто со години, луѓе кои ќе ни се јавеа за да ни при...
Close
WpCoderX