НЕ ПРОПУШТАЈ

Спасов го залепи Героски: Признавам, зад мене стојат странски служби

Здодевен е Спасов. Неговиот дискурс депримира, предизвикува гадење. Можеби и не треба да го третираме толку сериозно. Народната вели – кога човек ќе тргне по патот, ако се врти по секое куче што лае по него, никаде нема да стаса.
Коментари
Gjorgji Spasov
Gjorgji Spasov Признавам Геро.исполнувам нечии задачи. Зад мене стојат странски служби, мрачни сили и јас како домашен непријател сум поврзан со надворешните непријатели на Македонија.ако не верувате проверете во Курир,Република и кај Мирка. Тие ги знаат на памет сите конспиративни теории и фактот дека сите исполнуваме само туѓи задачи. Браво.

Шилегов: Македонија се наоѓа во најголемата криза само за Никола Груевски да не оди во затвор
(ФОТО) ДОЖДОТ НЕ ГИ СПРЕЧИ БИТОЛЧАНИ ДА ИЗЛЕЗАТ НА ПРОТЕСТ
Да ги викниш Најчевска и Пировска и да ги испитуваш во полициска станица, е исто како просечен макед...
ВИДЕО: Динко В’лев тргна да го апси Миленко, а него го уапсија на македонската граница со нова плоча...
Ма гонете се бре кретени
ВМРОВЦИ НА ПРОДАЖБА: Груевски си купува партии како на Бит-пазар
Close
WpCoderX